Nieuws
09-06-2026

Zonnebrand dispenser in het zwembad

Dankzij de opbrengst van Swim to Fight Cancer Kids is in het PWA Bad een zonnebranddispenser geplaatst.

De zon kan verradelijk zijn en smeren is belangrijk! Het is een goede gewoonte om jezelf en je kind in te smeren. Je kunt daarvoor nu ook gebruik maken van de zonnebrandcreme in het PWA Bad. Sinds kort hangt er daarvoor een zonnebranddispenser aan de muur naast het winkeltje. We nodigen iedereen uit om hier gebruik van te maken.

Dankzij de opbrengst van Swim tot Fight Cancer Kids Alphen aan den Rijn 2025 worden in de gemeente zonnebranddispensers geplaatst bij scholen en buitenzwembaden. Het initiatief is bedoeld om aandacht te vragen voor zonbescherming en het voorkomen van huidverbranding bij kinderen en jongeren.

Tijdens de editie van 2025 is er een bedrag van ruim 26.000 euro opgehaald. De opbrengst werd verdeeld over verschillende doelen waaronder kankeronderzoek, www.stichtingtutu.nl en in totaal zes zonnebranddispensers verdeeld over de gemeente.

Nu de UV index stijgt en veel kinderen buiten actief zijn is het belangrijk en gezond om regelmatig te smeren, aldus de organisatie. Meer informatie en een nieuwsartikel is hier te vinden.

Ook interessant

Evenementen
03-06-2026

Zwem4daagse van 29 juni t/m 3 juli

We duiken weer het water in voor een week vol plezier,...
Nieuws
07-05-2026

Het Winkeltje blijft dit seizoen gesloten

Helaas moeten we melden dat het winkeltje dit seizoen niet open...
Nieuws
06-05-2026

PWA Bad en Energiek Alphen: samen voor meer duurzaamheid

'Scoor een gratis energieadvies’. Dit is de oproep die Energiek Alphen...

Aanmelden als vrijwilliger

Super fijn dat je bij wilt dragen als vrijwilliger bij het PWA bad om te zorgen voor een fijne ervaring voor zwemmers en recreanten. Laat hier je gegevens achter en dan zullen wij binnen 2 dagen een reactie sturen.