Voor veel bezoekers van het PWA Bad is het winkeltje al jaren een begrip. Een vertrouwde plek waar je even iets te drinken haalt, een tosti besteld of jezelf en je kind trakteert op een snoepje of een ijsje. Juist die kleine momenten maken een dagje zwembad extra gezellig.
Het is op dit moment niet mogelijk om het winkeltje op een verantwoorde manier te bemensen en te beheren. Dat vinden we ontzettend jammer, want we weten hoe geliefd het is bij jong en oud in Koudekerk aan den Rijn en omstreken.
Zwembad draait volledig op vrijwilligers — en jouw hulp is welkom
Het PWA Bad draait volledig op de inzet van vrijwilligers. Van de kassa tot het onderhoud, van toezicht tot het organiseren van activiteiten: zonder deze mensen zou het zwembad simpelweg niet kunnen bestaan.
Daarom kunnen we alle hulp gebruiken. Wil je bijdragen aan het behoud van ons mooie zwembad — of misschien zelfs helpen om het winkeltje in de toekomst weer te openen? Meld je dan bij ons. Alle hulp, groot of klein, maakt een verschil.
Samen houden we het zwembad draaiende.